Кирило Островський збив дитину на своєму джипі, після чого намагався втекти від поліції. Здавати тест на алкоголь він відмовився.

Печерський райсуд Києва відпустив із СІЗО Кирила Островського, який на смерть збив десятирічну дитину на бульварі Лесі Українки 3 роки тому. Про це повідомляє «Київ Оперативний» з посиланням на речницю прокуратури Надію Максимець.

Повідомляється, що Островському не змогли продовжити запобіжний захід. Причиною стало те, що скандальна суддя Крістіна Константінова пішла у відпустку. Перед тим сторона обвинувачення попросила про відвід Константінової.

«Клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді арешту суд почав розглядати ще в п’ятницю із двома адвокатами, продовжив у понеділок вже із п’ятьма. І клопотання досі залишається не розглянутим. Знаючи, що вночі завершується строк арешту обвинуваченого, захист заявив у засіданні заяви про відвід його учасникам: секретарю, прокурору і повторно судді, яке має розглянути інший суддя. Сама ж суддя, який заявили відвід, сьогодні, 5 жовтня, пішла у відпустку, а отже продовжити це засідання, навіть у разі відмови у її відводі, можливо буде лише після виходу судді з відпустки або після нового розподілу» — повідомила Максимець.

Кирило Островський, 1995 року народження — колишній боксер, власник і директор київської фірми Fit&Sweet. 25 липня 2018 року він на пішохідному переході на бульварі Лесі Українки збив 10-річну дівчинку, яка переходила вулицю разом із матір’ю на зелене світло. Hummer Островського проїхав ще кілька десятків метрів, намагаючись втекти. Водій чинив опір поліції при затриманні, здавати тест на вміст алкоголю та наркотиків в крові відмовився.

Постраждала дівчинка померла у кареті швидкої допомоги.

Як повідомило пізніше видання «Обозреватель» з посиланням на власні джерела, Островський — племінник кримінального авторитета та очільника організованого злочинного угрупування Олександра Кириченка (відомий як «Саша Оболонський»).

З 2018 року Островському кожні 2 місяці продовжували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, вирок так і не було винесено.

Крістіна Константінова — суддя Печерського райсуду, нещодавно відправляла під домашній арешт активістів Філімонова і Ратушного після акції під ОПУ, а під час Революції Гідності дозволяла обшуки в Автомайдану. За даними ЦПК, вона заробляє 1 млн грн на рік. Її чоловік — ДБРівець Анатолій Тарасюк, нещодавно став заступником директора управління ДБР у Львові.

Фото: Фейсбук