У курсі виділено три основні теми. Початок занять - 22 червня.

Про безкоштовний онлайн-курс Youth Mind від Київського молодіжногоу центру розповіли у КМДА.

Курс підвищення політичної свідомості триватиме із 22 до 29 червня. Стати слухачами курсу можуть всі охочі молоді кияни. Реєстрація – за посиланням ТУТ.

«Чомусь вважається, що зміни в місті та країні відбуваються винятково завдяки політиці. Проте відповідальність за майбутнє держави лежить саме на нас – на звичайних громадянах. Впевнений, що столична молодь має стати активними учасниками нашого суспільства. Кожен може зробити своє місто кращим, а ми на курсі з підвищення політичної свідомості підкажемо, як це зробити», – сказав директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Курс Youth Mind охоплює наступні теми:

  • Вплив політтехнологій на свідомість громадян. Спікер: Рейтерович Ігор, політолог, доцент кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України.
  • Політична свідомість: формування і соціальне значення. Спікер: Юсов Андрій, громадський активіст та політичний діяч, директор Школи відповідальної політики.
  • Політична культура: елементи, структура і функції. Спікерка: Катерина Одарченко, політтехнолог, президент Institute for democracy and development «PolitA».

Нагадаємо, сьогодні у КМЦ почався онлайновий курс «Секрети успіху», який має розкрити лідерські якості молоді та допомогти слухачам сповна розкрити свій потенціал.

Фото: КМДА