Навчальний курс допоможе підлітку розкрити свій лідерський потенціал та профейсійне покликання.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Українська академія лідерства пропонує випускникам шкіл, віком від 16 до 20 років, оплатити 92% вартості річної навчальної програми цієї Академії. Зокрема це річний курс розвитку, який допоможе підлітку розкрити свій лідерський потенціал та покликання, а також отримати практичний досвід створення різних проектів та зважено обрати професію.

Святослав Келим-Золотайко, керівник Департаменту комунікацій Української академії лідерства, розповів, за яких умов молодь може отримати фінансову допомогу в оплаті начання.

«Молодь віком від 16 до 20 років, може подати заявку на наш річний курс розвитку особистості, зокрема свого лідерського потенціалу, навичок у роботі в команді. Також під час цієї програми підлітки можуть знайти себе та обрати для себе шлях розвитку в Україні. У нас викладають підприємці, викладачі провідних українських вишів та державці», – розповів Святослав Келим-Золотайко.

Водночас керівник Департаменту комунікацій зазначив, що одне з гасл академії – «Творимо себе – творимо Україну». Відтак, на думку організаторів Академії, молодь, вкладаючи розвиток у себе, вкладатиме користь й для держави.

Вартість річного навчання на курсі від Української академії лідерства – 300 тисяч гривень. Однак спонсори готові оплатити 92% вартості тому, хто зможе пройти 4-етапне «випробування» від Академії. Так, для переможця вартість року навчання буде 25 тисяч гривень.

Для того, щоб отримати грант, після подачі заявки на навчання, неохідно здолати такі етапи відбору:

  1. Фізичний тест.
  2. Написання есе.
  3. Групова проектна робота.
  4. Співбесіда з членом приймальної комісії.

Увесь відбір триватиме близько місяця. Після кожного етапу залишатиметься все менше учасників. До співбесіди дійдуть найсильніші.

Приймальна комісія вибере переможця гранту серед підлітків, що покажуть себе якнайкраще на всіх етапах.

До слова, Українську академію лідерства створили у 2015 році. За 6 років роботи в Академії напрацювали програму з власного досвіду і сучасних освітніх практик США, Європи та Ізраїлю. Річний курс поєднує три напрямки розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями. Підлітки вчаться розуміти свої емоції та керувати ними і щодня займаються спортом.

За 5 років існування Академією зацікавилося понад 30 тисяч молодих людей. Випускниками Академії стали 639 хлопців та дівчат, які нині вчаться у найкращих ЗВО України.

Фото: сайт Української академії лідерства