За словами дівчини, це далеко не максимум для такого підробітку.

Молода дівчина Анастасія з Фастова Київської області розповіла про свій досвід заробітку на продажу оголених фото в соцмережах. Щомісяця вона заробляє на цьому до 10 тисяч гривень, хоча іноді цю суму можна заробити і за один вечір, про що вона розповіла в інтерв’ю сайту dev.ua.

Анастасії 25 років, вона бакалавр механіко-математичного факультету КНУ імені Шевченка. Дівчина завжди захоплювалася театром, а на якомусь етапі почала ще й активно цікавитися мистецтвом ню-фотографії. Потім усвідомила, що хоче займатися цим професійно.

«Треба розкручувати себе як бренд. Спочатку фотографуватися безоплатно, просто щоб про тебе знали», — пояснює вона.

Kyiv Media

Побувавши на лекції ню-моделі, Анастасія дізналася про онлайн-сервіс OnlyFans, на якому усі охочі можуть публікувати свої відверті світлини та відео за «донати» підписників. Вже два роки вона користується цим сервісом.

«Ти так уявляєш, типу, ось я дізналася, що є такий сервіс, де можна показувати голу жопу, і все — відкриваємо бізнес?» — іронізує дівчина.

Анастасія відкрила платний акаунт і встановила ціну на контент у розмірі семи доларів на місяць (близько 300 гривень). Вона публікує один новий нюдс (еротичне/оголене фото) на два дні, хоча й каже, що цього замало. Багатьох передплатників в OnlyFans вона знає особисто, бо з частиною навчалась в університеті, але кількість називати не хоче.

Дівчина каже, що на OnlyFans заробляє «мало» — близько 10 тисяч гривень на місяць. Одного разу їй за вечір вдалося заробити 350 доларів (близько 9 700 гривень) — але лише завдяки тому, що знайомий прорекламував профіль Насті в Телеграм-каналі на 50 000 передплатників.

Також Анастасія розповідає, що в Україні та Києві є агентства, які займаються «просуванням» профілів в OnlyFans. Таким чином можна заробляти від 500 до 1000 доларів на місяць (близько 14000 — 28000 гривень) з урахуванням комісії, яка в середньому складає 80% усього заробітку.

Мама Анастасії спочатку засуджувала доньку за такий бізнес, але зрештою начебто прийняла її вибір. У Фастові вона має власне туристичне агентство, а Анастасія періодично робить рекламу її фірмі у себе на сторінці в Інстаграмі, де також є відверті фото. Деякі фанати Анастасії начебто навіть ставали клієнтами маминої турфірми.

Дівчина порівнює продаж оголених фото з творчістю та блогерством.

«Якщо хтось самозадовольняє себе, проглядаючи відверті відео, то чому це не можна робити, роздивляючись чиїсь фото в стилі ню?» — ділиться своєю філософією дівчина.

В одному з випадків Анастасія навіть пропонувала нюдси взамін на допомогу тяжкохворому хлопчику. Але, за її словами, щоб зібрати необхідну кількість коштів на лікування, треба мати більше підписників.

Зауважимо: днями власник платформи OnlyFans Леонід Радвінський, який має українське походження, став доларовим мільярдером — Forbes оцінив його статки в 1,8 млрд дол.

Фото: dev.ua