Хлопчик вийшов з дому у пошуках мами, коли його батькові довелося терміново виїхати на роботу.

Про це сказав начальник управління поліції метрополітену Києва Михайло Ніконов, повідомляє ТСН.

За його словами, мама знала, що її чоловік, який залишився з дітьми, мусив терміново виїхати на роботу, проте з поверненням додому затрималася.

Це не є якимось проявом нерівності, що стосується мами. Це оціночне судження, що стосується того, що саме мати могла б забезпечити дещо скоріше своє прибуття, якщо вона розуміла і знала, що батько піде на роботу, а діти лишились дома самі“, – сказав Михайло Ніконов.

У родині киян Юрашів троє дітей. Світлана Юраш розповіла, що того дня вийшла з дому у справах разом із наймолодшою дівчинкою. Середня донечка та старший син залишилися вдома з батьком. Але чоловіка раптово викликали на роботу.

Набрали і сказали терміново виїхати на роботу. Він мене набрав і сказав це. Я трошки затрималася, розрядився телефон і я не змогла чоловіка попередити“, – зазначає жінка.

Світлана не встигла повернутися вчано, тож хлопчик пішов на її пошуки. Аби дійти від дому до станції метро, йому знадобилося перейти щонайменше п’ять нерегульованих пішохідних переходів, де його і побачив поліцейський.

Мама, не заставши сина вдома, також не гаяла часу і встигла оббігати весь район. Коли прийшла забирати дитину у поліцейських – на неї склали адмінпротокол. Тепер покарання для жінки обиратиме суд – вона може заплатити штраф від 17 до 51 гривні, або перший раз відбутися попередженням.

А маленький Олег після того дня тепер з дому без дозволу нікуди не виходить.

Сказав, що більше так робити не буде“, – резюмувала мама Світлана, додавши, що і вона, і її чоловік досі відчувають провину за те, що сталося. А поліції вони подякували.

Нагадаємо, після повідомлення поліції Києва про порятунок 8-річного хлопчика, який заблукав у метро в пошуках мами, на поліцейських ринув шквал критики. Людей тоді обурило, що батько був вдома з сином та донькою, але адмінпротокол за неналежний догляд за дітьми, склали на маму, яка пішла у справах. В поліції пояснювали, що адмінпротокол склали на того, хто прийшов забирати дитину.

Фото: Фейсбук, скріншот