Крім безкоштовних млинців, в магазині продаються продукти власного виробництва.

У Києві 11 травня Благодійний Фонд Центр Продовольчого Захисту відкриє першу кав’ярню в форматі “Млинці за донат”.

Особливість роботи кав’ярні в тому, що будь-яка людина, яка не має можливості придбати їжу за гроші, може отримати великий млинець з ситною начинкою абсолютно безкоштовно. В сьогоднішніх реаліях, це дуже актуально для багатьох жителів міста.

Також, кожен може отримати млинець і зробити внесок на будь-яку суму. Всі зібрані кошти йдуть на закупівлю сировини для випікання млинців, приготування начинки і на продуктові набори, які фонд доставляє нужденним щодня з перших днів війни.

Крім безкоштовних млинців, в магазині продаються продукти власного виробництва. Половина чистого прибутку, від продажу цих товарів, також витрачається на поповнення Фонду, та допомогу постраждалим людям.

Кав’ярня вфідкриється на вул. Велика Васильківська,38. Працюватимуть з 10:00 до 20:00.

Нагадаємо, Благодійний Фонд Центр Продовольчого Захисту – це команда волонтерів, що була сформована з підприємців, кухарів, водіїв, маркетологів, піарників, та багатьох інших спеціалістів. Вони разом вирішили допомагати людям, і одним із варіантів стало створення закладу, в якому кожен міг би перекусити безкоштовно.

Фото: Прес-реліз