Цікаво, що фінансування через Громадський бюджет міста фестиваль виграє вже 5 років поспіль.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» цьогоріч виборов перемогу на право фінансуватися з Громадського бюджету.

Олег Мельник, автор проекту, розповів, що фестиваль відбуватиметься вже 10-й рік поспіль. До слова, останні 5 років «Сонячний каштанчик» виграє фінансування через Громадський бюджет міста.

«Щороку ми бачимо, які в нас потреби, тому сума змінюється. Цьогоріч це 3 мільйони гривень. Може здатися, що це надто велика сума для того, щоб витрачати її на дитячу творчість у таких важкий час. Однак я маю зворотню думку. Набагато більше мільйонів необхідно витрачати на наше майбутнє – дітей, на їхній духовний розвиток, на культуру та особливо на ті комунікації, які існують у нас на фестивалі, коли приїжджають колективи з різних країн світу. Це потрібно робити, не зважаючи на будь-який стан економіки в тій чи тій країні», – наголосив Олег Мельник.

До слова, «Сонячний каштанчик» триває 7 днів. У ньому є 14 повномасштабних заходів, у яких задіяні тисячі дітей як із України, так і з-за кордону. Фестиваль відбувається в Києві, однак на різних майданчиках – і в Музеї Пирогова, і в парках, і в театрах тощо.

Під час фестивалю проходять різні майстер-класи, диско-вечори знайомств, де діти здружуються між собою.

Також Олег Мельник розповів, що 8-9 травня в столиці вже планують проводити відбіркові тури та єдиний в Україні конкурс трюкачів на кубок Григорія Чапкіса.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що завдяки Громадському бюджету на Оболоні з’явилася нова зелена зона.

До слова, кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітняПодати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.

Фото: скріншот