Це на 422 млн грн більше планових показників підприємства.

За 9 місяців 2021 року чистий прибуток аеропорту склав 189 млн грн. Таким чином, аеропорт  повністю покрив збитки першого півріччя, сума яких становила 73 млн грн.

Про це повідомили у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

За словами генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексія Дубревського, за підсумками 9 місяців 2021 року нарахування частини чистого прибутку до державного бюджету становить 151 млн грн – 80% чистого прибутку.

“Ми змогли підвищити ефективність, оптимізувати витрати та впровадити передові технологічні інструменти і кращі бізнес-практики, щоб зробити точний прогноз з урахуванням усіх ризиків та підготуватися до майбутніх змін. Фінансові результати підтверджують, що прийняті управлінські рішення були вірними і дозволили оптимізувати витрати, підвищити показники пасажиропотоку та вивести сервіс на новий рівень. Саме ці заходи впливу дали можливість підвищити чистий прибуток аеропорту. Сьогодні ми фіксуємо результат: аеропорт не лише демонструє дохідність, а й виконує свої зобов’язання перед державою”, – зазначив Олексій Дубревський.

Також, в аеропорту нагадали, що за дев’ять місяців 2021 року  “Бориспіль” обслужив 6 976 939 пасажирів, серед яких 4 093 166 – пасажири регулярних рейсів, 2 883 773 – нерегулярних. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 загальна кількість пасажирів збільшилась на 72%.

Нагадаємо, нещодавно аеропорт “Бориспіль” відновив роботу роботу пункту масової вакцинації. Вакцинуватимуть Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та всіма сертифікованими МОЗ препаратами.

Фото: Фейсбук