Глобальний розробник ігор Virtuos оголосив про купівлю української студії Volmi Games. Сума угоди невідома

Про це повідомляється на сайті компанії Virtuos.

Volmi Games базується у Києві, у студії працюють 140 співробітників. Компанію заснували колишні топменеджери Wargaming Kyiv Володимир Лобан та Мирослав Бараненко у 2016 році. Студія спеціалізується на створенні 2D- та 3D-контенту для ігрових компаній. Зокрема, Volmi Games працювала над артами для таких хітів, як Diablo II: Resurrected, The Elder Scrolls: Legends та Metro Exodus.

Після придбання Volmi перейменують на Volmi – A Virtuos Studio. А Лобан та Бараненко очолять компанію як генеральний директор та операційний директор відповідно.

«За підтримки Virtuos ми плануємо збільшити команду Volmi до 500 співробітників протягом трьох років», — говорить Бараненко.

Міжнародна ігрова компанія Virtuos заснована 2004 року. Штаб-квартира розташована у Сингапурі, офіси компанії є в Азії, Європі та Північній Америці. 

Загалом у Virtuos працюють понад 2500 співробітників. У 2021 році компанія залучила $150 млн інвестицій від фонду Baring Private Equity Asia.

Київська студія Volmi буде першим активом Virtuos у Східній Європі. Покупці високо оцінюють український пул талантів і сподіваються, що студія наблизить компанію до європейських клієнтів. 

Фото: Фейсбук