Попередній колодязь збудували ще 1995 року.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київгазу.

Фахівці Київгазу 20 серпня замінили засувку та побудували новий колодязь на перехресті вулиці Луганської та проспекту В. Лобановського. Тепер у випадку аварійної ситуації комунальники швидко розподілять газ між Солом’янським та Голосіївським районами Києва, адже колодязь розташований на межі цих районів.

Цікаво, що з того моменту, як цей колодязь збудували (1995 року), навколо нього під землею з’явилася велика кількість суміжних комунікацій: напірна каналізація, траса теплопостачання, трубопроводи водопостачання, мережі кабелів. За словами фахівців Київгазу, усі ці новинки призвели до певних технічних обмежень розташування колодязя.

Наразі спеціалісти обережно демонтували старий колодязь і встановили сучасний, який відповідає вимогам чинного законодавства.

Окрім цього, під час ремонтних робіт з’явилася потреба в оновленні газопроводу. Для цього комунальники тимчасово обмежили розподіл газу до 4 міських котелень і 50 домогосподарств.

Приєднуючи новий газопровід, фахівці Київгазу виконали 18 зварних стиків, а це понад 86 метрів суцільного зварного шва. На місці позмінно працювали 24 спеціалісти трьох підрозділів компанії.

Найближчим часом відновимо благоустрій розкопаної території”, – пообіцяли комунальники.

Фото: фейсбук