Паспорт об'єкта на Госпітальній, 2В, зник кілька днів тому.

У центрі Києва між «Палацом Спорту» і готелем «Русь» невідомі викорчували цілий схил багаторічних дерев і обнесли територію парканом. В паспорті об’єкта, який сфотографували місцеві мешканці, йдеться про будівництво 22-поверхового готельно-офісного центру, повідомляє програма «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нині паспорта поруч із парканом на місці вирубки вже немає. Працівники, які займаються вивезенням дров, кажуть, що нібито бачили акт на вирубку.

«Вивозимо гілки, дрова. Я акти бачив, акти на вирізку — все є. Різали — ніхто не кіпішував» — розповів знімальній групі один із працівників.

Паспорт будівництва на Госпітальній, 2-В

Працівники офісів по сусідству повідомили також, що в техпаспорті об’єкта, який вони встигли сфотографувати до того, як його прибрали, значиться будівництво 22-поверхового готельно-офісного центру; замовником робіт вказане ТОВ «Енергія Офіс ДЗ» (кінцевий бенефіціарний власник Андрій Курманаєв, засновник — компанія з обмеженою відповідальністю «Ренгтон Ентерпрайзес Лімітед» (Кіпр), генпідрядник — ТОВ «Солар Сервіс Україна».

Дозвіл на виконання робіт начебто наданий ДАБІ ще у 2010 році зі змінами в квітні 2021-го.

Телеканал “Київ” намагається отримати коментар у відповідних органах. Зокрема, чи мав забудовник дозвіл на вирубку дерев.

Як ми повідомляли, на вихідних у столиці провели більше 20 толок, Володимирську гірку озеленили 37 новими деревами.

Фото: Фейсбук