Доставка гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів до визволених міст відбуватиметься швидше.

Тимчасовий насипний Романівський міст в Київській області відсьогодні відкрито. Про це заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив у Телеграмі.

Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель — від сьогодні відкрито тимчасовий насипний міст в Романівці, що поєднає міста з Києвом… Протяжність насипного тимчасового мосту — 245 м, ширина — 9 м. Для його побудови використали понад 9 000 тонн насипних матеріалів“, – зазначив він.

За його словами, роботи тривали 5 днів і велися цілодобово. До процесу відновлення мосту були залучені понад 50 людей, більш як 40 одиниць техніки — екскаватори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, катки.

Тимошенко зауважив, що відтепер доставка гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів до визволених від російської окупації міст відбуватиметься швидше.

Міст у Романівці з’єднує Ірпінь із Києвом. Під час активних бойових дій на Київщині громадяни евакуювалися, зокрема, через цей міст, однак російські загарбники його підірвали.

ДОПОВНЕНО

Як повідомив у своєму Фейсбуці міністр інфраструктури Олександр Кубраков, новий міст планують збудувати на місці зруйнованого до кінця літа.

Тепер спрямовуємо всі сили на будівництво нового сучасного мосту. Його плануємо завершити вже цього літа” — вказав він.

Фото: Фейсбук