Саудівський лоукостер Flynas відкрив ще один напрям між Україною і Саудівською Аравією.

Літаки компанії з 2 липня почали здійснювати прямі польоти з Києва (KBP) до “міста паломників” Джидда (JED). Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Рейси здійснюватимуться з частотою 3 рази на тиждень: по понеділках, середах і п’ятницях.

Із міста Джидда літак відлітатиме о 9:30 та прилітатиме до Міжнародного аеропорту “Бориспіль” о 14:05. В зворотному напрямку літак вирушатиме о 15:05 та прибуватиме о 19:50.

Джидда – комерційний і фінансовий центр Саудівської Аравії, друге за величиною місто в королівстві після Ер-Ріяда і найбільше місто провінції Мекка. Джидда є важливим економічним центром південного заходу Азії. Джидда є портом, який приймає основний потік паломників в Мекку.

Нагадаємо, це вже друге місто Саудівської Аравії, з яким аеропорт “Бориспіль” має пряме авіасполучення. З 11 червня 2021 року Flynas почала літати за маршрутом Ер-Ріяд – Київ. Із 18 червня 2021 року рейси стали щоденними. До цього Україна не мала регулярного прямого авіасполучення з Саудівською Аравією. Для здійснення перельоту був потрібен трансфер через Стамбул, Доху або Дубай.

Фото: піксабей