Вимагають у Нацради з питань телебачення та радіомовлення закрити телеканал.

У Києві представники Нацкорпусу та «Правого сектору» навідалився в гості до Євгенія Мураєва –  це власник телеканалу “Наш”. Зо три десятки активістів спочатку декілька хвилин стояли під дверима його квартири, повідомляє програма «Київ.NewRoom» на телеканалі «Київ».

Однак результату це не дало – до них ніхто не вийшов. Потім мітингувальники пішли під будинок  і продовжили свою акцію вже з допомогою гучномовця.

«Нам довелося ловити Єєвгена Мураєва, який проживає тут – у 65-й квартирі… Який на День Незалежності України випустив на своєму телеканалі єдиний безпрецедентний ролик про те, що незалежність наша державна була помилкою. І нещодавно в ефірі він підтвердив те, що нам треба вернутися в Радянський Союз», – сказали мітингувальники.

Зазначимо, акції проти телеканалу “Наш” проходять вже два тижні. Активісти вимагають, аби Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закрила цей телеканал.

«Завітали до нього сьогодні в гості, раз він не виходить з каналу. Прийшли сюди. Будемо ще приходити і просили щоби рада нацмовлення закрила цю ватну помийку… Мураєв – вали в Москву!», – вигукували учасники мітингу.

Нагадаємо, 2 лютого ввечері президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя» й соратника кума Путіна Віктора Медведчука – Тараса Козака та ще восьми юридичних осіб. Санкції передбачають блокування телеканалів «112 Україна», NewsOne та Zik, юридичним власником яких є Козак.

Фото: Фейсбук