Йдеться про офіс компанії Travel Professional Group.

У Києві учасники об’єднання SaveФОП прийшли з мітингом під офіс компанії Travel Professional Group, яка оформлена на матір нардепа зі “Слуги народу” Данила Гетманцева. Він же є головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, зазначається на Facebook-сторінці об’єднання.

Зокрема, підприємці заявляють, що ця фірма належить самому Гетманцеву, проте зареєстрована на його матрі. Крім того, ФОПівці стверджують, що у цій компанії зарплату працівникам виплачують у конвертах і навіть недоплачують.

Ми хочемо поспілкуватися з масою Гетманцева, звернутися до її совісті. Він говорив, що мама його кожен день привозить на роботу. То ми будемо її просити, що коли вона везе його на роботу – то хай вона йому трошки вправить мізки“, – пояснили підприємці мітинг під офісом турфірми.

Також кажуть, що прийшли за путівками у Занзібар, оскільки, за словами підприємців, у своїх публічних виступах Данило Гетманцев наводив приклад Занзібару, зазначаючи, що у цій країні хороша економіка, зокрема завдяки касовим апаратам. Мовляв, підприємці хочуть поїхати на екскурсію у цю країну.

До мітингувальників із офісу фірми вийшла одна зі співробітниць, аби отримати звернення мітингувальників та передати керівництву. Сказала, що інформація про зарплати у конвертах є неправдивою, а мітингувальники заважають працювати. Підприємці зазначили, що будуть приходити до офісу Travel Professional Group і надалі.

Ми будемо приходити сюди щодня і заважати працювати, оскільки Гетманцев заважає нормально працювати нам“, – сказали активісти.

Зазначимо, вимоги підприємців залишаються незмінними: повна відміна касових апаратів (відтермінування їх не влаштовує) і прийняття законопроектів №3853-1, №3853-2 і №3993, які передбачають спрощену систему оподаткування, звітності та обліку доходів. Підприємці також вимагають утворити новий дорадчий орган при президентові, який би опікувався проблемами бізнесу.

Нагадаємо, під час одного із мітингів в урядовому кварталі Києва між підприємцями – учасниками руху “SaveФОП” – та поліцією сталися сутички. Мітингувальники намагалися ставити намети на Майдані Незалежності, а поліція почала їх відтісняти. Тоді заявляли про десятки потерпілих з обох сторін.

Фото: скріншот