Апеляцію на зміну запобіжного заходу розглянуть 21 квітня.

Про це активіст Роман Ратушний повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Мандрую додому. Апеляцію по моїй справі перенесли на 21 квітня 14:35. Перенесли тому що Печерський суд утримує у себе матеріали і не передає їх до апеляційного суду. Можу оплатити судовій адміністрації кур’єра“, – написав він.

Як зазначила письменниця Світлана Поваляєва, матір Романа Ратушного, до 21 квітня її син змушений буде пробути під домашнім арештом з електронним браслетом.

Нагадаємо, нещодавно активіста Романа Ратушного, яка арештували за підозрою у причетності до хуліганський дій під Офісом президента 20 березня, підтримав письменник Сергій Жадан.

Також інші письменники, поети, громадські діячі та інші небайдужі влаштували у соцмережі флешмоб: вони на свої аватарки почали ставили картину Казимира Малевича “Чорний квадрат”. Причина – те, що у якості доказів причетності Романа Ратушного до погромів на Банковій в суд надали скріншот нічної відеозйомки із учасниками мітингів, де начебто впізнали Романа. Однак скріншот відео був роздрукований на чорно-білому принтері із високою контрасністю і нагадував візуально чорний квадрат.

Kyiv Media

Нагадаємо, 20 березня ввечері під час мітингу до дня народження нині ув’язненого блогера Сергія Стерненка, його учасники розбили скло дверей будівлі ОПУ, розписали фасад і намагалися підпалити табличку «Президент України». В ОПУ оцінили пошкодження будівлі у 2 мільйона гривень, група підтримки Стерненка вже готує нову акцію, а фасад ОПУ вже відмили.

Фото: Фейсбук