Зокрема, мова йде про будинки на проспекті Повіттрофлотцький 74 та 78.

Мешканці двох будинків у Солом’янському районі на проспекті Повіттрофлотцький 74 та 78 вже місяць сидять без тепла. Адже котельня, яка належить ДП “Украерорух” досі не підключило опалення у будинках. Про це йшлося в ефірі “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ.

За словами мешканців, довгий час будинки були у власності аеропорту “Жуляни”, але потім вони перейшли на баланс міста. Проте котельня досі залишається на балансі ДП “Украерорух”, з того часу у будинках постійно проблеми з опаленням.

Минулого року тепло у будинках підключили 10 листопада, цього року опалення немає й досі.

“Ця проблема тягнеться у нас роками, кожен рік ми не можемо, щоб в нас вчасно включали опалення. І от вже 19 листопада, ми звертаємось до влади міста і навіть на рівні ВР. Але не можемо добитися того, щоб включили опалення. В кімнатах 10-12 градусів. Проводку від обігрівачів вибиває і люди замерзають”, – розповідає мешканка 74 будинку Антоніна.

У ДП “Украерорух” пояснили, що не підключають опалення, бо не можуть скласти договір з газовими компаніями. До того ж деякі мешканці мають заборгованість. Загалом, сума боргу складає близько 300 тисяч.

Kyiv Media

“На сьогоднішній день Нафтогаз цей договір ще не підписав. Як підпише договір Нафтогаз, тоді ми даємо тепло. Проте для цього мешканцям бажано сплатити борги”, – зазначив Михайло, головний інженер котельні Украероруху.

Та мешканці налаштовані рішуче. Якщо їм якнайшвидше не підключать опалення, вони вийдуть і перекриють Повітрофлотський проспект.

Фото: Київ ТБ