Цьогоріч спецквитків видали набагато більше, ніж під час локдауна у 2020-му.

Київська міська влада уже видала більше 440 тисяч квитків і наблизилася до ліміту, який складає 500 тисяч квитків. Про це в ексклюзивному коментарі програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомила Анна Голосінська, речниця Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

За її словами, місто вже видало більше 400 тисяч спецперепусток за 3 дні і невдовзі закінчить видачу.

«Якщо ми видаватимемо квитки всім, то це не матиме сенсу взагалі… Ми наближаємося до нашого фінального ліміту видачі. Як буде далі, дивитимемося по ситуації, але зараз намагалися роздати по-максимуму працівникам підприємств критичної інфраструктури… по всьому місту і зараз у нас біля департаменту триває видача квитків» — повідомила чиновниця.

Також Голосінська наголосила, що цього разу спецквитків було видано набагато більше, ніж у 2020-му році.

«Зараз ми видали за 3 дні більше, ніж за весь попередній локдаун насправді… і тут питання тоді в доцільності таких заходів. Люди повинні розуміти, що працівників треба переводити на дистанційну роботу, а не шукати варіанти як продовжувати їхати і контактувати один із одним» — зазначила вона.

Представниця департаменту також зазначила, що спецквитки в інтернеті киянам, швидше за усе, пропонують шахраї; тому у відомстві домовилися з сервісом безкоштовних оголошень Оlx щодо оперативного видалення таких публікацій. Також Голосінська не змогла відповісти на питання про ймовірне збільшення ліміту кількості спецквитків.

Нещодавно ми повідомляли про те, чи потрібна спецперепустка тим людям, які їдуть маршруткою з передмістя до Києва.

Фото: КМДА