Всі дільниці забезпечені необхідними дезинфікуючими засобами та засобами захисту. Місто виділило на це 1,3 млн гривень.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Правоохоронців я закликаю забезпечити законність та правопорядок у день виборів та під час підрахунку голосів. Вибори мають відбутися демократично і прозоро! Без порушень та фальсифікацій! Це дуже важливо! Бо багато бруду, маніпуляцій і провокацій було під час виборчої кампанії. На жаль», – наголосив Кличко.

Також створили резерв захисних костюмів для членів дільничних виборчих комісій, які будуть виїжджати до тих, хто голосує вдома.

Кличко зазначив, що громадський порядок у Києві під час виборів охоронятимуть близько 8 тисяч поліцейських. Із них 4,5 тисячі — безпосередньо на виборчих дільницях. Також у патрулюванні в парках, скверах та на вокзалах поліцейським допомагатиме Муніципальна охорона.

«Крім того, на випадок повідомлень про замінювання дільниць 25 жовтня у столиці чергуватимуть 12 груп вибухотехніків. А також – 100 бригад швидкої допомоги», – підкреслив Віталій Кличко.

Дезінфекцію приміщень виборчих дільниць обов’язково проводитимуть кожні 4 години. Окрім того, на дільницях обладнають місця для збору та утилізації засобів індивідуального захисту, розмітку для дотримання соціальної дистанції. Виборці, що перебувають у самоізоляції, зможуть проголосувати вдома, передавши на свою дільницю заяву із відповідною довідкою не пізніше 18 години цієї п’ятниці. Тоді, члени виборчої комісії навідаються до таких виборців, аби ті змогли проголосувати.

Нагадаємо, у день голосування на дільницю треба прийти у захисній масці або респіраторі, на вході пройти температурний скринінг та опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань, обробити руки антисептиком та не забувати про дотримання соціальної дистанції. Бажано мати при собі і власну ручку. Відповідно до рекомендацій уряду, варто мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування та утриматися від відвідування їх разом із неповнолітніми дітьми.

Фото: піксабей