Порядок отримання перепусток оприлюднений, видавати їх почнуть вже завтра.

Київська міська влада підготує близько 400 тисяч спецперепусток, щоб організувати обмежений доступ громадян в транспорт з 5 до 16 квітня. Про це в ефірі програми «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомив перший заступник київського міського голови Микола Поворозник.

За словами чиновника, місто орієнтувалося на минулорічний досвід.

«Ми беремо до уваги досвід минулого року, було видано близько 400 тисяч спецперепусток. Нам потрібно буде зробити приблизно в такій же кількості і в ці дні. Минулого разу, коли зупинявся транспорт, це також було зроблено за 3-4 дні» — розповів Поворозник.

Також він зазначив, що це будуть не іменні перепустки без жодних захисних знаків, і наголосив, що міська влада усе одно сподіваєтьcя «на свідомість тих, хто буде пересуватися громадським транспортом».

Чиновник при цьому запевнив, що друкувати перепустки будуть в тому числі і у вихідні дні 3 і 4 квітня, щоб до понеділка забезпечити ними критично важливі підприємства. Порядок отримання перепусток КМДА вже оприлюднила.

«Було бажання вже отримувати ці перепустки… зараз усі все розуміють, ми вже приймаємо заявки, друкуються перепустки, з завтрішнього дня ми починаємо їх видавати. Переконаний, що ми за 3 дні видамо всім, ком треба буде бути в понеділок на роботі, видамо ці перепустки» — розповів Поворозник.

Також він додав, що і приватний, і комунальний транспорт у місті буде працювати як і раніше, але зазначив, що надалі можливе коригування кількості транспорту на вулицях.

Фото: Reuters