Проте попереду ще багато роботи.

Сьогодні, 9 липня, Департамент транспортної інфраструктури повідомив про результати  дорожньо-будівельного сезону 2020 року. Про це пише заступник голови Київської міської державної адміністрації.

ЕКВАТОР ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНОГО СЕЗОНУ – 2020!Вже завершенi роботи з реконструкцiï та капiтального ремонту 5 об’єктів -…

Опубліковано Alexandr Gustelev Четвер, 9 липня 2020 р.

Зокрема завершенi роботи з реконструкцiï та капiтального ремонту 5 об’єктів — вулиць Покровськоï, Пушкінськoï, Туполєва, Микільсько-Ботанічнoï та Академіка Заболотного.
Середнім ремонтом суцiльним покриттям відновлено покриття 33-х вулиць та 10 штучних споруд, зокрема вулицi Золотоворiтська, Тростянецька, Радунська, Березняківська, Архипенка, Бастіонна, Шота Руставелі, Червонопільська, Генерала Наумова, Інженерна, просп. Миру та iншi.
Також завершуються роботи з влаштування велоз’ïзду з мосту Метро на Набережне шосе. Для зручностi велосипедистiв розпочато влаштування велопарковок бiля станцiй метро, паркiв, медичних та соцiальних закладiв, адмiнiстративних установ тощо.
Щоб батьки зi спокiйним серцем вiдправляли дiтей до школи, в рамках пiдготовки до нового навчального року 2020-2021 реалiзуємо програму «Безпечна дорога до школи». 195 навчальних закладiв в рамках цiєï програми стануть безпечнiшими з точки зору дорожньо-транспортноï iнфраструктури — бiля них будуть влаштовaнi пристроï примусового зниження швидкoстi, острiвцi безпеки, вiдремонтовано асфальтне покриття, вiдновлена дорожня розмiтка, замiненi дорожнi знаки, влаштовано тактильну плитку для зручностi людей з вадами зору— зазначає заступник.
Також на кiнець червня роботи завершенi вже бiля 76 навчальних закладiв, 43 — наразi в роботi.
Безпечнiшими для всiх пiшоходiв стали i 13 вулиць Києва, де упродовж останнiх 3-х мiсяцiв були влаштованi острiвцi безпеки.
Невдовзi будуть завершенi роботи на розi вул. Академіка Єфремова та провул. Осіннього у Святошинському районi.
Комфортнiшими для перетину пiшоходiв, особливо людей похилого вiку, родин з маленькими дiтьми стали численнi наземнi пiшохiднi переходи, на яких влаштовано 188 понижень.
Щодо майбутньої роботи, то тривають роботи з будівництва, реконструкції, капiтального ремонту проспектiв Степана Бандери та Любомира Гузара, вул. Борщагiвськоï, Подiльського мостового переходу, Шулявського та Борщагiвського шляхопроводiв, комплексу шляхопроводiв на перетинi вул. Богатирськoï та просп.Степана Бандери i вул. Богатирськоï та Оболонського просп., пішохідних мостiв біля вул.Миколи Василенка та кінотеатру «Лейпциг».
До кiнця року планується облаштувати велосмуги на проспектах Любомира Гузара та Степана Бандери, вул. Iвана Франка, Городецького, Бастіоннiй та iнших. Також буде суттєво збiльшена кiлькiсть велопарковок, зручних понижень на наземних пiшохiдних переходах тощо.
Фото: unsplash