У 2022 році в Києві облаштовували шкільні бомбосховища, продовжили оновлювати відділення в медзакладах та адаптували лікарні до роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Про це йдеться на сайті очільника міста.

“Загалом на сьогодні у шкільних бомбосховищах можна розмістити 152 тисячі осіб. Місткість укриттів у комунальних закладах дошкільної освіти становить понад 37 тисяч осіб”, – сказав Кличко.

Він зазначив, що попри війну в столиці не припинявся освітній процес у школах: навесні школярі навчалися онлайн, а з вересня очну форму навчання обрали 138 тисяч столичних учнів.

Також місто оперативно адаптувало роботу медичної галузі до умов воєнного стану, аби забезпечити максимальну доступність допомоги киянам і вимушеним переселенцям.

“У квітні в Києві започаткували безкоштовні курси домедичної підготовки для киян. Протягом року відкрили низку нових відділень у столичних лікарнях”, – уточнив Кличко.

Крім того, починаючи з березня Гуманітарний штаб Києва роздав через соціальні служби столиці 240 тисяч продовольчих наборів, розподілив 8 тисяч палет непродовольчих товарів, отримав та передав медикам та населенню понад 240 тонн медикаментів.

Нагадаємо, що війна завдала довкіллю Києва та області збитків на понад 47 млрд грн.

Фото: відкриті джерела