Потрапити до притулку на ВДНГ можна за попереднім записом.

Київська міська влада закликає взяти тварину з тимчасового притулку, в який через війну потрапляють домашні улюбленці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Війна прийшла не тільки до людей, вона прийшла й до тварин – домашніх улюбленців. Дехто з них, через різні обставини втратив дім, господарів, яких любив і був їм відданим. У столиці на території Національного комплексу «Експоцентр Україна» працює тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр», – сказав Поворозник.

Він додав, що притулок створений спільними зусиллями волонтерських організацій та міських служб. На сьогодні там перебувають 25 собак і 5 кішок, яких привезли з Київської області: Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та інших містечок та сіл.

«Для вас це може бути непростий крок, і зрозуміло, що питання комфорту і небажання доглядати за твариною можуть часто відганяти думки про те, щоб взяти додому тварину. Та подумайте про те, якою щасливою ви зробите тварину з притулку, яка, як показує практика, вже й так настраждалася. Повірте, вона стане вам відданим і вірним другом і цінуватиме вашу доброту і тепло. Знайшовши дім, вони будуть вдячні вам. Не сумнівайтеся, приходьте в притулок з добром за щастям!» – наголосив Поворозник.

Потрапити до притулку можна за попереднім записом (093-540-12-18) з 10:00 до 17:00.

Фото: Фейсбук