Попри те, що Київ 1 травня вийде з червоної зони епідемічної небезпеки, людям все ж необхідно дотримуватися карантинних обмежень.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Олексій Кулеба, перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, розповів, що КМДА спільно з представниками бізнес-асоціацій Українська Рада Бізнесу, Торгова Промислова Палата та Європейська Бізнес Асоціація закликають киян дотримуватися карантинних вимог під час відвідувань релігійних установ на Великдень.

«За кілька днів на нас чекає найголовніше християнське свято – Великдень. Традиційно більшість українців цього дня підуть до храмів, братимуть участь у богослужіннях та освяченні великодніх кошиків. Просимо вас, перебуваючи в храмі чи іншій релігійній установі, бути максимально уважними до свого здоров’я, дотримуватись заходів протиепідемічної безпеки. Захищати обличчя масками, зберігати безпечну відстань, уникати скупчень. За можливості вмовити літніх батьків залишитись вдома», – зазначив Олексій Кулеба.

Водночас заступник голови КМДА нагадав, що міська влада з розумінням ставиться до почуттів вірян та народних традицій. Саме тому місто зняло суворі карантинні обмеження напередодні великодніх свят, а саме від 1 травня. Проте кожен із нас несе відповідальність за подальше поширення вірусу. Важливо втримати зниження кількості хворих та не допустити подальших спалахів COVID-19 у столиці.

«Світова пандемія стала важким випробуванням для всіх: влади, бізнесу, громадян. Суворі карантинні обмеження були вимушеною мірою, яка мала економічні втрати для підприємців. Тож лише спільно ми зможемо подолати наслідки пандемії та розпочати новий етап розвитку. Бережіть себе та будьте свідомими», – наголосив Олексій Кулеба.

Фото: фейсбук