Місто постійно працює над тим, щоб оперативно надавати містянам актуальну інформацію про те, що відбувається у столиці.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у столиці якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними показниками безпечності – жодних відхилень від норм наразі немає, водопровідна вода цілком безпечна. ПрАТ АК «Київводоканал» забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості, всі водопровідні споруди працюють у штатному режимі, а процеси з водопідготовки відбуваються в установленому порядку. Інформація про якість питної води у Києві щодня публікується на офіційному сайті «Київводоканалу».

Микола Поворозник додав, що місто постійно працює над тим, щоб оперативно надавати містянам актуальну інформацію про те, що відбувається у столиці.

«Серед останніх запитів, які цікавлять містян, є якість повітря та питної води у місті. І це нормально, бо повітря і вода це те, що важливо для кожного», – сказав Поворозник.

І пояснив, що інформація про якість повітря, яку надає Державна установа «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» щоденно публікується на сайті КМДА. Крім того, в застосунок «Київ Цифровий» інтегровано сервіс з моніторингу чистоти повітря, де також можна дізнатися про його стан.

Наприкінці травня пункти спостережень за станом повітря, встановлені у столиці, доповнили автоматизованою системою контролю радіаційного фону. Дані про стан екології у місті можна знайти на сайті Управління екології та природніх ресурсів КМДА.

«Як бачите, офіційних джерел, де можна знайти актуальну і достовірну інформацію про стан води та повітря у місті, достатньо. Тому переконливо рекомендую користуватися лише офіційними джерелами інформації аби оперувати достовірними фактами. Сьогодні паніка наш ворог! Не піддавайтеся їй, будьте озброєні правдивою інформацією!» – сказав Поворозник.

Фото: Фейсбук