В КМДА нагадують, що пандемія ще не минула.

Напередодні Великодніх свят міська влада разом із представниками бізнес-асоціацій звернулася до киян з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів під час богослужінь. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба у своєму Facebook.

Серед представників бізнес-спільноти, зокрема — Українська Рада Бізнесу, Торгова Промислова Палата та Європейська Бізнес Асоціація.

Kyiv Media

«За кілька днів найголовніше християнське свято Великдень. Традиційно більшість українців цього дня підуть до храмів, братимуть участь у богослужіннях та освяченні великодніх кошиків. Ми із розумінням ставимось до почуттів вірян та народних традицій. Саме тому місто зняло суворі карантинні обмеження напередодні великодніх свят, а саме від 1 травня», – написав Кулеба.

Він попросив містян, перебуваючи у храмі чи іншій релігійній установі, бути максимально уважними до свого здоров’я, дотримуватись заходів протиепідемічної безпеки. Захищати обличчя масками, зберігати безпечну відстань, уникати скупчень. За можливості вмовити літніх батьків залишитись вдома.

«Кожен із нас несе відповідальність за подальше поширення вірусу. Важливо втримати зниження кількості хворих та не допустити подальших спалахів COVID-19 у столиці. Світова пандемія стала важким випробуванням для всіх: влади, бізнесу, громадян. Суворі карантинні обмеження були вимушеною мірою, яка мала економічні втрати для підприємців. Тож лише спільно ми зможемо подолати наслідки пандемії та розпочати новий етап розвитку. Бережіть себе та будьте свідомими», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Як ми повідомляли, прем’єр Шмигаль вітає знаменитостей з Великоднем зеленими пасками.

Фото: Радіо Свобода