Для підняття вантажівки потрібна була спецтехніка.

Комунальники завершили відновлювальні роботи на місці провалля, яке утворилось після того як пізно ввечері в п’ятницю, 27 листопада, на вулиці Гончара в центрі Києва під асфальт провалився сміттєвоз. Про це з місця події повідомляє журналіст програми “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Наразі ділянка огороджена.

Під задніми колесами вантажівки утворилася яма й сміттєвоз не міг самостійно з неї виїхати. Щоб підняти авто, знадобилася спецтехніка. Близько 23:15 автокран підняв сміттєвоза з ями. У проваллі видно наявність води – відбувся прорив труби, як повідомив “Київавтодор”.

Сміттєвоз вдалось дістати з провалля за допомогою крану.

“Сьогодні о 22:08 черговий КАРС отримав повідомлення про те, що на вул. Олеся Гончара сміттєвоз заднім колесом провалився під асфальт. Рятувальники одразу виїхали на місце, за допомогою крану компанії сміттєвоз дістали з провалля. Комунальні служби огородили місце для проведення відновлювальних робіт”, – зазначили в КАРС “Київська служба порятунку”.

Ніхто з людей не постраждав.

Через інцидент проїзд вулицею Гончара в столиці був перекритий до обіду.

25 квітня на вулиці Гончара розпочався середній ремонт. Тоді оновлювали покриття на ділянці між площею Перемоги і вулицею Гоголівською. Роботи проводилися декілька місяців.

Фото: канал Київ