Контракт укладено на 2 роки з можливістю пролонгації.

Мірча Луческу – новий головний тренер «Динамо» Київ. Про це повідомив офіційний сайт киян.

Столичний клуб уклав дворічний контракт з 74-річним спеціалістом; залежно від успіхів команди, він передбачає можливість пролонгації ще на рік.

«Хочу представити Мірчу Луческу, одного з найкращих тренерів у світі. Сподіваюся, що з приходом його тренерської команди відродяться переможні традиції київського «Динамо», він завоює багато титулів, і вболівальники будуть оцінювати Мірчу за його результатами», — наводить сайт Динамо слова президента команди Ігоря Суркіса.

Луческу натомість після підписання контракту заявив, що скучав за Україною.

«Хотів повернутися в цю країну, де у мене були успішні результати. Тут у мене були дуже хороші стосунки з уболівальниками. Я вдячний долі за те, що я прийшов до клубу з великими традиціями, талановитими футболістами. І я впевнений, що разом ми будемо плідно працювати», — заявив румунський тренер.

Нагадаємо, Мірча Луческу у 2004—2016 роках тренував принципового суперника «Динамо» — донецький «Шахтар», і досяг неабияких успіхів. З гірниками Луческу здобув 8 чемпіонств, 6 Кубків України та Кубок УЄФА 2009.

Після «Шахтаря» Луческу очолював пітерський «Зеніт» та збірну Туреччини, але трофеїв з ними не здобував.

Нагадаємо, попередній тренерський штаб киян на чолі з Олексієм Михайличенком був звільнений після останнього матчу у чемпіонаті.

Фото: сайт Динамо