Заявки на отримання приймають до 9-11 квітня.

Міністерство юстиції України разом с Державною виконавчою службою та ДП «СЕТАМ» безкоштовно віддають 23 автомобілі, які раніше були конфісковані у власників. Про це повідомляє прес-служба «СЕТАМу».

Отримати автівки можуть заклади охорони здоров’я, заклади де виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, військові формування та інші.

Серед автомобілів, які пропонують відомства, є, зокрема, такі: ВАЗ-21043, BMW 3181, УАЗ-3909, Крайслер PT Cruiser, BMW 320, УАЗ модель 396252, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi L 200, Mitsubishi Carisma, Volkswagen Passat, Chevrolet Chevy Van G20, Opel Zafira 2.0 DTI.

«Для отримання нереалізованого конфіскованого майна безоплатно потрібно: обрати майно подати заявку протягом 30 днів з моменту публікації оголошення та обґрунтувати потребу на отримання такої допомоги» — йдеться у повідомленні.

СЕТАМ приймає заявки на передачу автомобілів до 9 квітня (на фургони) і до 11 квітня (на легкові авто). Адреси, за якими потрібно звертатися за отриманням безкоштовного майна, можна знайти на сторінці підприємства.

Фото: Фейсбук