Відповідні листи з порадами вже надіслали керівникам закладів освіти.

Міністерство освіти і науки України рекомендує з 16 листопада закладам вищої та фахової передвищої освіти проводити навчання за змішаною формою. Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці МОН.

Причиною таких рекомендацій в Міністерстві називають епідеміологічну ситуацію в місті.

«Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти МОН рекомендує проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти», – йдеться у публікації.

Відповідні листи з рекомендаціями вже надіслали керівникам закладів освіти.

«Організовуючи навчання за дистанційною або змішаною формами, варто враховувати зміни до правил карантину та попередні рекомендації МОН», – додали в МОН.

Також керівників вишів та технікумів попросили врахувати рішення Кабміну, за яким забороняється відвідувати заклади освіти у групах понад 20 людей. Виняток лише для закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Нагадаємо, в Україні з 14 листопада починає діяти карантин «вихідного дня», обмеження діятимуть на вихідних до кінця листопада; в КМДА заявили, що бойкотувати це рішення не будуть попри його непопулярність серед громадян.

Фото: фейсбук