Бюджет просять збільшити у проєкті державного бюджету на 2022 рік до другого читання.

Про це повідомив заступник міністра освіти та науки Ігор Гарбарук під час прессніданку у КНУ ім. Шевченка, передає Інтерфакс-Україна.

“У нас є велика надія, що Міністерство фінансів, депутати у другому читанні хоча б у якійсь частині збільшать цю суму, оскільки вона необхідна для того, щоб просто розпочати роботу. Ми подали бюджетну пропозицію на наступний рік трохи більше”, – зазначив Ігор Гарбачук. 

За його словами, перші підготовчі роботи планується розпочати у грудні 2021 року.  Проте на будівництво одного кампусу “Президентського університету” необхідно близько 4,2-4,6 млрд грн, а на закупівлю обладнання – близько 2,6 млрд грн.

Ігор Гарбачук зауважив, що на реалізацію проєкту також планується залучати донорські та партнерські кошти.

До слова, наразі проєкт держбюджету на 2022 рік передбачає виділення на реалізацію “Президентського університету” 100 млн грн. 

Нагадаємо, 31 травня під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука» президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Президентського університет.

За концепцією, яку нещодавно представив Шкарлет, загальна площа забудови університету складе 25,8 тис. кв. м. На його території буде 11 кампусів, адміністративний корпус, апарт-готель для студентів, апарт-готель для педагогів, лікарня, дипломатична служба і корпус з офісами іноземних компаній.

Старт навчання в новому виші запланований на 1 жовтня 2023 року.

Нещодавно Зеленський під час візиту в США просив грошей у американців в тому числі і на Президентський університет (100 мільйонів доларів на створення аналітичного центру при університеті).

Фото: Фейсбук