Окупанти завершують підготовку до нового наступу на Донбас.

У Міноборони вважають, що можливість відновлення наступу російських військ на Київ залежатиме від результату боїв на сході України. Про це заявив речник Міноборони Олександр Мотузяник на брифінгу в медіацентрі “Україна”.

Питання можливого відновлення наступу противника на столицю залежатиме від тих бойових дій, які триватимуть у Донецькій та Луганській областях” – зазначив Мотузяник.

За словами Мотузяника, зараз на території Гомельської області Білорусі, а також Брянської та Курської областей РФ залишаються окремі підрозділи ворога. Найбільш імовірно, їх завданням є демонстрація присутності для відволікання українських сил оборони.

Вочевидь, це така тактична гра РФ, щоб тримати підрозділи української армії тут і не допустити їх перекидання у більш важкі операційні зони, в тому числі на схід і на південь України“, – додав він.

Речник Міноборони також заявив, що Росія майже завершила підготовку до наступальної операції на сході України.

За нашою інформацією, противник підійшов до фази завершення відновлення своїх підрозділів і перекидання їх на територію Донецької і Луганської областей” — зазначили в міністерстві.

Фото: Фейсбук