Свою оцінку ситуації дали Міноборони Британії та колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

Міноборони Британії: рф не може утримувати окуповані території України, тому шукає додаткові ресурси серед ПВК і сирійських найманців.

Настає найнебезпечніша фаза війни росії проти Українипише колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер на сайті Центру аналізу європейської політики.

«путін знає, що програє, і подвоює агресивні дії, навіть якщо його стратегічна позиція слабшає. США і Захід повинні обережно врегулювати цю ситуацію. Замість того, щоб говорити росії, чого ми не будемо робити, ми повинні змусити її турбуватися про те, що ми можемо робити», — пише Волкер.

Міністерство оборони США заявило, що велика російська військова колона, добре відстежувана по супутникових знімках, застрягла на шляху до Києва. У Пентагоні також повідомили, що з початку вторгнення Росія випустила понад 900 ракет по українській території, пише CNBC.

“Ми як і раніше вважаємо, що вона (колона – ред.) застопорилася, і вони (росіяни – ред.) не домоглися значного прогресу в її просуванні”, – цитує видання заяву представника Міноборони США.

За оцінками Пентагону, російська військова колона протягом декількох днів мало просувалася вперед. При цьому з наданих Maxar Technologies супутникових знімків не можна точно визначити, скільки машин в конвої.

Представник Міноборони США також зазначив, що з початку вторгнення в Україну російські військові запустили понад 900 ракет. При цьому, за його словами, використовувалися балістичні і крилаті ракети малої і середньої дальності.

Фото: Фейсбук