У відомстві "вдячні за небайдужність" і просять бути толерантними.

Відомство прокоментувало критику нової айдентики України у світі.

В рамках проект «Ukraine Now and Forever» Мінкульт сьогодні оприлюднив “об’єднаний бренд української культури” в світі #StandWithUkraine, яким став соняшник.

За словами блогера Остапа Українця, у міністерства великі проблеми з креативом і айдентикою. Редактор Юрій Кошмаренко пропонує нову айдентику використовувати лише на фронті, направляючи соняшник в формі ока лицьовою стороною в бік окупантів.

В міністерстві пишуть про символізм соняха, маючи на увазі, мабуть, око в соняху: “Її символізм (айдентики загалом – ред.) – об’єднання культурних і мистецьких заходів, які відбуваються за кордоном і спрямовані на підтримку України у протидії російському агресору. Айдентика війни і культури під час війни”.
Далі у Мінкульті акцентують на авторському баченні та закликають до толерантності та дослухатися одне одного: “Ми вдячні Данієлю Скрипнику, який на волонтерських засадах розробив цю айдентику та абсолютно безкоштовно передав її до використання Україні та світу. Україна – країна, де кожне слово митця, кожне бачення – є цінним. Україна – країна, де толерантність – не просто слово. Україна – країна, де вміють дослухатись одне до одного”, – додають у дописі.
Разом з тим дають надію, що оприлюднений варіант не є остаточним, тому пропонують надсилати свої пропозиції: “Ми бачимо ваші теги, читаємо ваші коментарі, ваші думки і міркування нам важливі. Свої пропозиції символіки надсилайте на мейл [email protected] до 22 квітня. Все, що ми отримаємо, буде опубліковано до обговорення професійною спільнотою”, – підсумовують в Мінкульті.
Фото: Фейсбук