Раніше співак оголосив про концерт у Києві 16 листопада.

Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням Служби безпеки повторно внесло російського співака Моргенштерна до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Про це свідчать дані сайту МКІП.

29 квітня 2021-го Моргенштерн потрапив до списку як Валєєв Алішер Тагірович, а 15 вересня – як Моргенштерн Алішер Тагірович (у 2020-му співак узяв прізвище матері).

У рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: Валєєв та Моргенштерн.

Нагадаємо, у продажу з’явилися квитки на концерти Моргенштерна у Києві, Запоріжжі й Харкові. У столиці артист має виступити 16 листопада у «Палаці Спорту», ціна квитків — від 690 до 4490 гривень.

Юристи російського репера Моргенштерна не бачать перешкод для його виступу в Україні, хоча ще на початку року СБУ включила співака в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці. За словами адвокатів, внесення Моргенштерна у «чорний список» не означає заборони на в’їзд на територію країни.

В інтерв’ю Гордону Моргенштерн заявив, що СБУ помилилася з оформленням заборони на в’їзд. Мовляв, до «чорного списку» внесли Алішера Валєєва, хоча по паспорту він — Алішер Моргенштерн.

Нагадаємо, Моргенштерн заявляв, що вважає президента Росії Володимира Путіна «красавчіком». Востаннє Валєєв був на території України півтора роки тому, коли давав концерт в Одесі. Тоді його виступ співпав із трауром через пожежу, в якій загинули люди: зі сцени артист висміяв траур за загиблими, і назвав його «показухою».

Фото: Фейсбук