Міністр каже, що керівництво федерації профспілок, на балансі якого розташований Будинок профспілок, не реагує ані на звернення, ані на запити Мінкульту.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко важає неправильним відкривати розважальний заклад у місці, де сталися трагічні події Революції гідності.

За його словами, натомість варто було б додатково підтримати Музей Революції Гідності, який частково діє в цьому місці.

«Звісно, я знаю, що КМДА, як і Мінкультури не має юридичного впливу на профспілки України. І це цілком логічно, оскільки профспілки апріорі мають бути незалежними у своїй діяльності. Але незалежність — не є вседозволеність. Незалежність — це відповідальність», — зазначив він.

Ткаченко закликав громадськість, журналістів, юристів, правоохоронців, КМДА та Віталій Кличка відреагувати на це «неоднозначне рішення». Також він пропонує обговорити це питання відкрито: провести зустріч за участю керівництва Федерації профспілок, адвокатів та членів сімей Небесної сотні, Мінкультури, КМДА, громадськості, журналістів та всіх небайдужих.

Нагадаємо, за даними розслідування Слідствo.Info, у Будинку профспілок на Майдані Незалежності планують відкрити покерний клуб. Заклад має ознаки підпільного казино, де грають на гроші.

Два роки у Будинку профспілок намагалися відкрити заклад швидкого харчування KFC, після скандалу його закрили. Так само закрилися і кілька інших кафе у цій будівлі — «Каратєль» та «L’kafa».

11 березня 2021 року у Будинку профспілок відкрили покерний клуб, там вже розпочалися тестові турніри. Власники запевняють, що в клубі на гроші не грають.

Фото: скріншот