За словами телеведучої "Прямого" Кароліни Ашіон шість років тому, коли працювала на "2+2", вона вирішила взяти участь у кастингу ведучих ранкового шоу "1+1". І почула у відповідь "Ви в дзеркалі себе бачили?".

Про це ведуча написала у Facebook.

“Ви в дзеркалі себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб… Я не готовий ризикувати рейтингами…“, – відповів Ашіон тоді ще генпродюсер  “1+1 медіа” Олександр  Ткаченко на питання чи може вона прийняти участь у кастингу.

Ведуча зауважила, що бачила себе в дзеркалі і начебто нормальна. Та, певно, кольором шкіри для “1+1” не вийшла, на “Антоніну” (збірний образ глядача «Плюсів») не схожа.

Ашіон зізналася, що минулих вихідних на джазовому фестивалі у Львові зустрілася міністром культури Олександром Ткаченком.  Вона нагадала Ткаченку про той епізод і знову отримала у відповідь “нетленку”:

“Так, а що ви хотіли б від мене почути? Вас влаштує відповідь, що зараз я б такого не сказав?  Так, а може мені ще вибачення у Вас попросити? – сказав Ткаченко з “посмішкою”  на обличчі”, – зізналася ведуча.

За її словами,  це не просто хамство, це расизм.

“Вже я-то знаю в цьому толк. Кому, як не телевізійним топ-менеджерам та міністрам культури просувати ідеї єдності в різноманіття України? Але мабуть, Олександр Ткаченко про таке не чув, – обурено зауважила Кароліна Ашіон. –  Який, зрештою, з Ткаченко расист? Насправді це, на мою думку, – відсутність широти характеру, польоту фантазії, вміння приймати несподівані, сміливі, нестандартні рішення, які не вписуються в шаблонні уявлення про те, що сподобається, а що не сподобається нашій публіці. Страх ризикувати”.

Також ведучу образило, що дружина міністра Анна перейшла до неї на “ти”.

Пізніше, коли пост Ашіон розійшовся мережею та ЗМІ, Олександр Ткаченко відповів на звинувачення у коментарі.

Міністр відкидає історію з расизмом, він акцентує, що ведуча працювала все ж таки в холдингу, який він очолював.

На його думку через не отримання посади ведучої у Ашіон “склалося таке образливе враження”.

Фото: Фейсбук