Музей планують перетворити на туристичну дестинацію як для жителів України, так і іноземців.

Міністр культури та інформаційної політики анонсує “відродження” під Києвом Національного музею народної архітектури та побуту України, який у народі називають “Пирогово“.

Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

За його словами, допоможе державі у цьому агроіндустріальний холдинг МХП.

“Національний музей народної архітектури та побуту України. Музей просто неба. Пирогово… не тільки киянам відоме це місце, бо воно, без перебільшень, є туристичним магнітом усієї країни. І от сьогодні маю чудові новини: у межах президентської програми “Велика Реставрація” МКІП та МХП спільно відроджуватимуть музей “Пирогово”. Головна ідея – зробити його більш відвідуваним, модерновим, сучасним. Місцем, де постійно вируватимуть події і яке варто зберегти для майбутніх поколінь. У тому числі для усвідомлення власної ідентичності”, – йдеться в дописі.

Міністр культури сподівається, що державно-приватне партнерство допоможе в ситуації, коли “80% історичних, архітектурних пам’яток потребують реставрації”.

Він наголосив, що музей просто неба “Пирогово” зберігає спадщину XVI − XX століття, дозволяє прогулятись автентичними регіонами Середньої Наддніпрянщини, Півдня України, Слобожанщини, Полтавщини, Полісся і Карпат.

“Тепер ми спільно зможемо оживити це місце, перетворивши на неймовірну туристичну дестинацію як для жителів України, так і іноземців. Почнемо з робіт над вхідною групою, на черзі − інфраструктурні питання та комунікації”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше Ткаченко презентував концепцію щодо розвитку Чорнобиля.

Фото: facebook