Єдиний е-квиток на усі види транспорту запрацює вже наступного місяця.

Про це повідомив міністр інфракструкури Владислав Криклій в ефірі «Сніданку з 1+1».

За словами міністра, Україна стане однією з небагатьох європейських країн, які запустять цю програму не в межах одного міста.

«Це об’єднання всіх видів транспорту: залізничного, внутрішнього авіасполучення, автобусних перевезень і муніципального. Починаємо все у межах країни, а потім можна буде підключати і міжнародні перевезення», – розповів Криклій.

Київ, Харків і Дніпро вже протестували свою систему єдиного квитка. Там він працюватиме у межах муніципального транспорту.

Криклій показав, який вигляд наразі має квиток: розміром з аркуш А4, на ньому є кілька QR-кодів та детально розписана логістика для пасажирів.

Остаточний варіант е-квитка буде іншим, обіцяє Криклій. За словами міністра, фактично це буде звичайний невеликий білет з єдиним QR-кодом, який об’єднає всі необхідні види транспорту, які для себе обере пасажир. Придбати квиток можна буде на сервісі Smart Ticket орієнтовно за тиждень. Тоді й запрацює послуга єдиного е-квитка.

Kyiv Media

Запровадження єдиного е-квитка розпочнуть з нічних потягів за напрямками Харків, Львів, Київ і метрополітену. А протягом місяця до системи підключать увесь муніципальний транспорт Києва.

Нагадаємо, Кабінет міністрів вирішив запровадити єдиний електронний квиток на різні види транспорту, зокрема залізничний, авіа та громадський транспорт Києва.

Фото: 1+1