За це Криклія розкритикували у соцмережах, у тому числі іноземець, який відмивав вікно шваброю.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій звинуватив у «хайпі» данського пасажира УЗ, який поширив фото, на якому він шваброю відмиває бруд з вікон поїзда «Київ-Ізмаїл». Як ми повідомляли, Йоганнес Андерсен тоді ще здивувався цінам від перевізника за такий «сервіс».

Світлину данця поширив у Facebook депутат від «Голосу» Ярослав Юрчишин, і під його дописом свій коментар до ситуації вирішив залишити Криклій. Він виклав інше фото данського туриста, який стоїть навпроти порівняно чистого вагона УЗ. Судячи з усього, світлину робили крадькома і без відома Андерсена.

«А вчора хайпу не вийшло, прийшов, а вагони та вікна чисті» — написав Криклій.

Такий коментар міністра зібрав чимало критичних відгуків — люди пишуть про те, що у поїздах УЗ є достатньо різних незручностей, щоб звинувачувати у хайпі людину, яка звернула увагу на одну з найбільш дрібних. Хоча нардеп Юрчишин, вочевидь, також вважає вчинок Андерсена «хайповим» — у відповіді на коментар Криклія він залишив хештег  #ХайпБлаготворний.

Натомість Йоганнес Андерсен під цим постом зауважив, що за ним слідкувала невідома людина, аби зробити те фото, що виклав Криклій. Також він наголошує, що брудні вікна в поїздах УЗ — системна проблема, тому звинувачувати його у хайпі недоречно.

«Брудні поїзди та електрички в Україні є системною проблемою. Інакше я б не міг спрогнозувати, що моє вікно буде брудним, розумієте?… Справа не у хайпі, а в наплювацькому ставленні до пасажирів. Якщо оцінити ставлення держави до громадян за вікнами поїзда, то помітно, що Україна в цьому відстає і не поважає своїх громадян» — написав він.

Свій допис Андерсен закінчив запитанням «Вам не соромно?», перелічивши перед тим багато інших проблем української залізниці.

Криклій відповів, що не зрозумів, на що ображається данець, бо «очікувано чимало ЗМІ підхопили цю тему». Андерсен натомість вкотре наголосив, що його несправедливо звинуватили у хайпі.

Фото: Фейсбук