Вартість поїздок у таксі формують не водії, а модель динамічного ціноутворення.

Про це заявили представники компаній-перевізників у Києві, повідомляє “24 канал“.

Зокрема, у компанії Bolt зазначили, що примусово ціни не піднімали. А ранкове зростання цін у столиці 5 квітня було обумовлено моделлю динамічного ціноутворення.

Якщо в певній локації велика кількість пасажирів хоче замовити поїздку, а водіїв не вистачає, вартість поїздки в цьому районі виросте. Це стимулює водіїв, які перебувають в інших районах міста, виїхати в район підвищеного попиту“, – пояснили в компанії.

В компанії Uklon також запевнили, що не збираються підвищувати тарифи штучно, проте й встановлювати мінімальні ціни не будуть. Зранку тарифікацію поїздок формувала автоматично система – пропорційно до попиту.

Вартість поїздки залежить від кількості інших замовлень. Водіїв наразі – така сама кількість, як і до режиму спецперевезень у Києві. Тож, усіх розвести одночасно не вийде“, – сказали в компанії.

Найвищі ціни сьогодні були в Uber. У компанії на це відповіли так: “Ціни та час очікування завжди залежали від багатьох факторів, включаючи кількість доступних водіїв, поточні замовлення, відстань, а також час дня і ночі. Користувачі завжди можуть покладатися на прозору, надійну та заздалегідь відому інформацію щодо цін та орієнтовний час очікування навіть перед тим, як замовити поїздку у додатку Uber”.

Нагадаємо, після ранкового ажіотажу ціни на таксі у Києві в обід знизилися і практично повернулися до норми.

Фото: Фейсбук