Співпраця має прискорити цифрову трансформацію та впровадження інновацій в Україні.

Міністерство цифрової трансформації повідомило про початок співпраці із найбільшою у світі платформою електронної комерції Amazon у сфері освіти, хмарних технологій та розвитку ІТ-інфраструктури.

Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі Мінцифри.

“Вчора у Лондоні віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Директор з цифрових трансформацій у державному секторі Amazon Web Services Ліам Максвелл підписали документ, який прискорить цифрову трансформацію та впровадження інновацій в Україні”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві повідомили, що серед іншого договір передбачає співпрацю в галузі освіти.

“Навчальні заклади зможуть приєднатися до AWS Academy та навчати наших студентів хмарним технологіям за досвідом Amazon. Це будуть безоплатні сервіси, які стануть доступними необмеженій кількості студентів і викладачів”, – пояснили у пресслужбі Мінцифри.

Як зазначили у міністерстві, програми від Amazon сприятимуть розвитку української ІТ-інфраструктури, бізнесу та стартапів, які використовують хмарні технології.

“Розвиток хмарних технологій в органах влади допоможе ліквідувати корупцію та пришвидшить впровадження інновацій у державі”, – запевнили у Міністерстві цифрової трансформації.

Нагадаємо, Мінцифра домовилась із UNIT.City розвивати технологію 5G та «Дію».

Фото: facebook