Перед цим він побував у Гостомелі, де цікавився, як можна відбудувати аеродром "Антонов".

Фото Бренсона з метро наводить журналіст Юрій Юхименко у своєму Фейсбук.

«Більшість людей у світі знають моє ім‘я. Я можу зателефонувати впливовим людям, які можуть щось змінити. Коли я повернуся з України, я буде намагатися використати цю можливість для допомоги вашій країні», — сказав, зокрема, Бренсон.

Як ми писали, перед цим Бренсон побував у Гостомелі. Як повідомив голова фракції “Слуга Народу” у Верховні Раді Давид Арахамія, з Бренсоном обговорили співпрацю в космічній галузі та пронкт будівництва нового літака “Мрія”.

Ми вже зараз опрацьовуємо проект будівництва нового літака, який після війни поставить ще багато рекордів. Але будучи вже оновленим, на базі сучасного, цифрового обладнання, що дозволить “Мрії” стати ще сильнішою“, – повідомив він у своєму Telegram.

Арахамія зазначив, що це питання, а також перспективи співпраці в космічній сфері українська сторона обговорювала з Річардом Бренсоном у ході його подорожі.

За словами нардепа, Бренсон висловив готовність допомагати “всім, чим зможе” та “був приємно приголомшений нашим оптимізмом і тим, що навіть у такі важкі хвилини ми думаємо про те, як здійснити стрибок в авіакосмічному будівництві”.

Фото: Фейсбук