На будівництво Подільсько-Воскресенського мосту перенаправлено трохи більше півмільярда гривень.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА від 14 червня 2021 року.

У розпорядженні йдеться про перенеправлення 543 млн гривень з видатків на “Київський метрополітен” (зокрема на будівництво метро на Виноградар) на спорудження Подільського-Воскресенського мостового переходу.

У відповідь на запит “Сьогодні” у Київському метрополітені прокоментували, що цей перерозподіл грошей жодним чином не відобразиться на будівництві гілки метро на Виноградар.

Таке рішення приймається на рівні департаменту транспортної інфраструктури КМДА і департаменту фінансів в рамках перерозподілу бюджетних коштів. Це звичайний процес. Що ж стосується будівництва метро на Виноградар, то роботи там тривають і не зупиняються. Це просто перерозподіл бюджетних коштів і на будівництві метро на Виноградар – це ніяк не позначиться. Вони виконуються в тих самих обсягах“, – сказали в Київському метрополітені.

Раніше мер Києва Віталій Кличко розповів, коли побудують метро на Виноградар і на Троєщину.

Щодо проекту метро на Троєщину, що у Генплані раніше заявляли, що перші 5 станцій лінії(Райдужна, Труханів Острів, Суднобудівна, Подільська та Глибочицька) планують запустити упродовж найближчих 5-7 років. Ще 12 станцій збудують до 2040-го року.

Фото: Фейсбук