До станції метро "Сирець" від майбутньої станції "Мостицька" прорито вже 1005 метрів тунелю.

Про це повдіомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Так, тунелепрохідницький щит “Галина”, який бурить тунель під землею, наближається до станції метро “Сирець” від майбутньої станції “Мостицька” – прорито вже 1005 метрів.

Генпідрядник – “Київметробуд” – запевняє, що будівництво метро відбувається практично безперестанку. Нині працівники готуються до початку прокладання вже другого тунелю. На майбутній станції “Проспект правди” тривають підготовчі роботи. На будмайданчику побувала знімальна група телеканалу “Київ”.

Якщо ми говорило про кільця, то змонтованое порядка 850 кілець. На сьогодні роботи тривають – на фоны ви можете чути шум працюючої вентиляції. роботи тривають у режимі повного робочого дня“, – зазначив на місці будівництва заступник гендиректора “Київметробуду” Сергій Полянський.

Тунелем рухаються спеціальні машини, які вивозять звідси ґрунт на поверхню. Також ці машини підвозять до будівництва нові деталі тунелю.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що начебто терміни відкриття першої черги будівництва метро відкладається на наступну весну. Проте у “Київметробуді” запевнили – роблять усе для того, щоби встигнути до кінця 2021 року.

Фото: КМДА