Зокрема, мова йде про вулицю Карла Маркса.

У мікрорайоні Жуляни вже не перший рік триває боротьба за нову дорогу на вулиці Карла Маркса. Мешканці неодноразово зверталися до ШЕУ Солом’янського району, проте дороги досі у ямах. Про це йдеться в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами мешканців, дороги на вулиці грунтові і у ямах. Тому жителі 108 будинків по вулиці Карла Маркса зібрали підписи та звернулися до ШЕУ Солом’янського району, у серпні відбулася нарада, на якій вирішили,Ґ що дорогу відремонтують спільними зусиллями.

Так, мешканці мали підготувати дорогу, вивезти сміття, прибрати, підготувати територію, знайти техніку, якої не вистачало у ШЕУ. І тоді керуюча компанія мала зробити дорогу. Мешканці свою частину угоди виконали, проте ремонт дороги так і не почали.

“Нам пропозицію зробив ШЕУ, що за наші кошти, і ми наймали трактори і кожен робив біля свого двора працював. Нам сказали, що нам дадуть крихту, але так ніхто нічого не зробив”, – розповіла місцева мешканка Людмила Полозова.

Проте наразі мешканці навіть крихту привозять самостійно і засипають дорогу.

“Перше, це якщо йде розчистка снігу, техніки немає, дороги не на балансі. Ремонт доріг, вони грунтові. Зараз вулиця Карла Маркса отримують одну-дві машини крихти на тиждень. Якби ще було літо, а зараз весна, ями величезні, колодці відкриті. Настрашніше, що до весни не залишиться комунікаційних колодців”, – зазначила Овчарук Надія, керівник органу самореалізації населення мікрорайону Жуляни

Крім того, на дорогу навіть немає документації. Тому мешканцям пропонують зробити самостійно дорогу. Місцеві жителі обурені, а водії скаржаться, що через ями постійно ремонтують дороги.

Журналісти телеканалу “Київ” відправили запит до ШЕУ Солом’янського району і намагаються отримати коментар стосовно ремонту дороги.

Крім того, фото дороги опублікував Андрій Орленко на своїй сторінці в Facebook.

“У Києві існує свій Бермудський трикутник – місце, де зупинився час… Фотографіями дуже складно передати який тут трешак на дорогах, далі вглиб все те ж саме і навіть гірше”, – написав Орленко.

Фото: Київ ТБ