Мешканці Биківці заявляють, що Київрада може змінити цільове призначення трьох ділянок та дозволити висотне будівництво.

Про це йшлося у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

За словами мешканців селища, Київрада може внести в Детальтний план території, ухвалений у 2016-му році. Новий ДПТ начебто може змінити цільове призначення трьох ділянок та дозволити висотне будівництво у приватному секторі.

Проте ці земельні ділянки, як заявляють мітингувальники, не придатні для висотного будівництва: там відсутні дороги, електроживлення та водовідведення.

Нас не влаштовує те, що в Биківні зводять багатоквартирні будинки на території, виділеній під приватну забудову. Це приватний сектор і це його просто зруйнує. Каналізації у цих будинків немає, електрики та відповідної напруги – теж немає“, – каже одна з мітингувальників.

Зазначають, що земельні ділянки, де ще немає приватної забудови, проте вони розташовані поряд із невеликими будинками, начебто віддають під багатоповерхівки.

У нас над головою висить 20 поверхів, 15, 10, 7. Це просто в метрі від нашого паркану“, – каже інша мешканка Биківні, яка також вийшла на мітинг.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Київради можуть розглянути питання про передачу під забудову землі під Експериментальним критим ринком на Солом’янці.

Фото: скріншот