Начебто працівники пункту прийому вторсировини замість грошей дають безхатькам горілку, яку ті розпивають на місці і дебоширять.

Історію про неприємне сусідство розповіли місцеві у спільноті “Життя Оболоні та Мінського масиву”.

Йдеться про пункту прийому вторсировини на вулиці Калнишевського, 1А. Місцева мешканка розповіла, що поряд із цим пунктом оселилися безхатьки та місцеви пияки. А працівники пункту розплачуються з ними за принесену вторсировину горілкою, а не грошима.

Мій 6-річний син кожен божий день повинен проходити повз бомжів і алкашів, які не просто носять сюди пляшки, а й живуть тут же під стіною! Тут вони п’ють, тут же під вікнами вони палять дроти на кольорові метали, тут же вони, прости Господи, ср*ть під стіною, де тепер прекрасний мурал“, – описує свій розпач киянка.

Жінка зазначає, що від цього пункту до її вікон 15 метрів, а до іншого будинку – всього 40 метрів. За 60 метрів від цього місця школа, в яку ходять сотні дітей.

Допоможіть, будь ласка. Набридли бомжі, набридли крики, не хочу стежити з балкона за дитиною, поки вона спокійно дійде до школи“, – пише киянка.

Тим часом місцеві залишають власникам пункту прийому вторсировини віршовані послання: “Хочу вставати під спів пташок, а не під крики бомжів і дзвін пляшок“.

Мешканці Мінського масиву пропонують перенести цей пункт в інше місце. Пропозиції передано в Департамент містобудування та архітектури.

Редакція Київ.Media звернеться із запитом до відповідальних комунальних служб, аби довідатися більше про ситуацію та які в цьому випадку можливі дії місцевої лади.

Нещодавно на Оболоні стіни старої котельні біля школи перетворили у “книжковий” мурал.

Фото: Фейсбук