Петиція набрала 39 підписів.

Мешкані мікрорайону Осокорки Центральні Дарницького району скаржаться на відсутність комунальних шкіл і наполягають на будівництві муніципальної школи щонайменше на 4,5 тисячі учнів. Відповідна петиція є на сайті Київради.

Повідомляється, що «мікрорайон є одним з найбільш ущільнених в Києві, забудований сотнею багатоповерхівок багатьох нових ЖК, які заселені переважно молодими сім’ями з дітьми».

«Це при тому, що на сьогодні там проживає близько 39 000 жителів, а після закінчення будівництва інших ЖК їх буде до 60000. Згідно ДБН «Планування та забудова» показники забезпеченості на 1000 жителів мають складати 135 місць в школах та 38 місць в дитячих садках (тобто, потрібна школа щонайменше на 4,5 тис учнів). Через це наші діти змушені їздити в інші мікрорайони, щоденно наражаючись на небезпеку, переходячи переповнені транспортні магістралі, на одній з яких (вул.Конєва) відсутній навіть тротуар! До найближчої муніципальної школи – більше 2 км, і місця там відсутні» — йдеться в повідомленні.

За перший день публікації 9 листопада петиція набрала 39 підписів.

Тим часом, Київрада вирішила, що дитсадок на Солом’янці прийматиме дітей з особливими освітніми потребами.

Фото: Фейсбук