Хто їх розсилає, у відомстві не уточнюють.

На Київщині до платників податків надходять фіктивні запити від «слідчих Податкової служби». Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної податкової служби в Київській області.

«Незважаючи на безліч повідомлень про те, що податкова міліція припинила свою діяльність, до податкової служби Київщини звертаються платники з питанням щодо надходження на їхню адресу запитів ГУ ДПС у Київській області про надання документів за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області», — йдеться в повідомленні.

ДПС зазначає, що в організаційній структурі Податкової Київщини слідчі підрозділи та відповідні посадові особи відсутні.

Головне управління ДПС у Київській області просить платників податків бути пильними, уважними та не реагувати на «липові» запити.

«У разі надходження таких запитів відразу повідомляйте правоохоронні органи та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області (044) 200-37-82», — закликають податківці.

Раніше ми писали про те, що необхідно знати підприємцям для роботи з РРО.

Фото: Фейсбук